O mně

Jsem vizážistka, vlasová stylistka a lektorka budoucích vizážistů. Působím převážně v Praze a okolí, specializuji se na svatby a osobní klientelu. Jako jediná v České republice mám trénink od Mistra v konturování Samera Khouzamiho ve svatebním, večerním a foto makeupu. Pracuji výhradně s luxusní kosmetikou.

Můj příběh

Od malička jsem toužila být krásná jako princezna, ale kvůli akné, atopickému ekzému a brýlím jsem byla spíše terčem posměchu. Začala jsem proto studovat makeup, všemožné způsoby zakrývání nedostatků a zkrášlování a časem za mnou začaly ostatní dívky chodit pro radu a pomoc. Makeup byl po dlouhá léta jen mým koníčkem, ale před pěti lety jsem vážně onemocněla a rozhodla se, že chci zbytek života věnovat tomu, co doopravdy miluji:

Pomáhat ženám být ještě krásnější a plnit nevěstám jejich sen o jednom z nejnádhernějších dnů v jejich životě.

Své úspory jsem investovala do kurzů a vybavení a ve třiceti začala opět od nuly. Na paměti jsem měla svůj oblíbený citát od Walta Disneyho:

If you can dream it, you can do it!

 

luxusni-kosmetika

Prohlášení o neúplatnosti

Nejsem zaměstnancem žádné kosmetické firmy. Produkty pro sebe a své klienty vybírám podle toho, co se mi nejvíce osvědčilo. Přijímám a hodnotím pouze přípravky, u kterých bych sama zvažovala koupi. Produkty, které jsem dostala a rozhodla se o nich napsat, jsou označeny hvězdičkou. Zbytek (rozuměj valnou většinu) jsem koupila za vlastní peníze.

Recenzování produktů

Recenzování produktu probíhá následovně: Pokud jsem na onu věcičku slyšela samou chválu, nebo se jedná o žhavou novinku ze stáje mé oblíbené značky, naplácám ji na svou stárnoucí atopickou pleť s mastnou T-zónou, rozšířenými póry a pigmentovými skvrnami.

Pokud jsem nadšená, koupím další kousek a pokračuji v testování na svých klientkách. Nakonec sednu k počítači a vše sepíšu. Ačkoliv používám a recenzuji pouze kosmetiku, o které jsem přesvědčená, že je kvalitní, nemohu garantovat, že stejné účinky bude mít i na Vás. Kdykoliv je to možné, otestujte přípravek před koupí. Běžte do parfumerie a nenechte se odbít reklamními řečmi, že Vám ten konkrétní přípravek spasí obličej. Můžete být alergická na cokoliv, já jsem kupříkladu alegická na vyhazování peněz za neúčinnou kosmetiku.