Váš den D

K úžasnému ženichovi a nádherným šatům patří i krásný makeup a účes. Jistě chcete vypadat úchvatně během obřadu, na svatebních fotografiích i u večerního přípitku. Díky zkušenostem z desítek svateb ročně Vás bezpečně provedu celým procesem od hledání makeupu a účesu, který Vám bude slušet, po přípravy v den D, až do chvíle, kdy řeknete své Ano.

Svatby jsou pro mě srdcovou záležitostí, jsem perfekcionistka a díky tomu rozumím přáním nevěsty, aby v její velký den bylo vše dokonalé. Ráda se postarám o vizáž i pro Vaši svědkyni, maminku, nebo další svatebčany. Mohu zajistit i další vizážistku jako asistenci na přípravách.

Máte zájem o mé služby?

Chcete-li si zarezervovat svůj svatební termín, neváhejte mě včas kontaktovat s datumem, časem a adresou, kde budou probíhat přípravy. Svatební zkoušku pak naplánujeme přibližně dva měsíce před samotnou svatbou. Působím převážně v Praze a okolí, doprava po Praze je vždy v ceně služby.

Svatební den je natolik významný a jedinečný, že makeup a účes musí být perfektní po celý den a přípravy musí probíhat jako po másle. Proto před svatbou vždy vyzkoušíme líčení i účes nanečisto. Svatební příprava bez zkoušky je dle mého názoru přílišným rizikem, a proto ji klientkám nenabízím.

svatebni-makeup-uces

Makeup

Pro svatební vizáž používám voděodolný dlouhotrvající podklad s dostatečným krytím, aby schoval případné začervenání z návalu emocí. V ceně svatebních balíčků je vždy zahuštění řas trsy značky Ardell, které působí velmi přirozeně, vydrží i slzičky a na očích je vůbec necítíte. U svých makeupů garantuji výdrž i v extrémních podmínkách, například během venkovních svateb v létě. Pokud však máte velmi mastnou pleť, nevydržíte se nedotýkat své tváře, nebo se obáváte návalu slz štěstí, doporučuji svatební balíček s celodenní asistencí.

Účes

Vytvořím účes podle Vašich představ, na přání se závojem nebo živými květinami. Používám kvalitní stylingové produkty a fixační techniky, aby Váš účes vydržel až do noci. V ceně svatebních balíčků je zapůjčení vlasových podložek, doplňků a clip-inů z pravých lidských vlasů.

Dokonalé obočí

Obočí dává Vaší tváři výraz a proto je v den Vaší svatby obzvláště důležité, aby mělo správný tvar a barvu. Profesionálně upravím a nabarvím obočí do tvaru, který sluší Vašemu typu tváře. Pokud máte špatně vtrhané obočí, nebo Vaše chloupky obočí nejsou tak husté jak byste chtěla, nabízím 6D rekonstrukci a zahuštění. Jednotlivými chloupky zahustím Vaše obočí a doplním ho na místech, kde neroste.

Manikúra

Každý bude chtít vidět prstýnek, takže Vaše ruce budou v centru pozornosti. Pokud nemáte osvědčenou manikérku, nabízím lakování CND Shellac ve svatebních bílých, jemně béžových a růžových odstínech, které vydrží dokonalé během Vaší svatby i případné následné svatební cesty. Na přání namíchám i konkrétní barevný odstín.

I když jsem to nečekala, ve svatební den mě popadla úzkost, Ariana mě svojí přítomností uklidňovala, dala mi na zápěstí protistresový roll-on, který jsem inhalovala a zkušeně mi radila, co dělat. Nádherný makeup a účes mě dodnes těší na fotkách, ale její pomoc mi zachránila den.

Jana Mráčková

Tolik komplimentů jako za svatební den jsem neslyšela snad za celý život. Se sestrou jsme pak absolvovaly Arianin kurz líčení. Těch 20 minut ráno navíc mi za to stojí a komplimenty slýchám dál!

Karolína Máchová

Byla jsem nerozhodná ohledně podkladu, a tak mi Ariana během zkoušky na jednu polovinu tváře nanesla tenký podklad a na druhou silnější, abych se mohla lépe rozhodnout. Když mi kosmetička pět dní před svatbou špatně vytrhala obočí, dostala jsem hysterický záchvat, ale Arianě se podařilo doplnit ho umělými chloupky tak, že nikdo nic nepoznal.

Petra Cihlářová