Focení, styling oblečení, makeup & účes

Fotím všechny ženy bez ohledu na věk, nebo velikost šatů. Ve studiu jsou pro Vás k dispozici dvě stylově odlišné části: domácí a pohodové aranžmá a zámecká pohádková ložnice. Můžete využít i andělská křídla Victoria’s secret. Pro klientky mám plně vybavenou dámskou šatnu velikostmi XS-L, včetně těhotenských šatů, boty velikostí 36-42, šperky a doplňky.

Celé focení včetně příprav trvá 3-4 hodiny, sama zajišťuji vše od líčení, přes účes, styling oblečení a focení, takže se v ateliéru nikdo kromě mě a chlupatého bílého kocoura nepohybuje 🙂

Focení probíhá následovně: První hodinu se pobavíme o Vaší představě fotografií a vybereme vhodné oblečení. Pokračujeme líčením a úpravou vlasů. Samotné focení trvá hodinu až hodinu a půl a probíhá v klidné, příjemné atmosféře. Vždy Vám vše krok za krokem ukazuji a celým focením Vás provedu. Nemusíte se obávat, že nebudete vědět, jak se před fotoaparát postavit.

 

Focení s partnerem

Na focení si samozřejmě můžete vzít partnera. Aby muži v čistě ženském ateliéru netrpěli, většinou stačí, když přijdou na poslední půlhodinku focení a s vědomím, že to nebude dlouho trvat ochotně pózují jak na klasických partnerských fotografiích, tak na těhotenských s bříškem.

 

Focení s dětmi

Ráda v ateliéru uvítám děti, k dispozici mám šatečky pro malé holčičky velikosti od půl roku po 8/9 let. Na focení s dětmi sebou můžete vzít kamarádku/tetu/babičku, která nám s hlídáním pomůže, abyste si více den pro sebe užila. Doporučuji vzít oblíbené hračky a svačinku. Nebo si můžete přípravy užít v klidu sama a děti přivézt až na samotné focení. Nejsou pak znuděné čekáním a trochu lépe spolupracují při focení 🙂 Čas focení doporučuji naplánovat i podle toho, jak jsou děti zvyklé spinkat/vstávat. Napište mi Vaše časové preference a něco spolu najdeme.

 

Těhotenské focení

Nejčastější věta, kterou od těhulek slýchám je: „Já jsem strašně přibrala, ani se nechci fotit“ a hned v závěsu: „A určitě mi žádné šaty od Vás nebudou.“ Naprosto chápu, jak s ženským tělem umí zahýbat hormony a že se nechcete pak dívat na těhotenské fotky a říkat si: „Pane Bože, já jsem vypadala, já se vůbec nepoznávám.“ Takové fotky byste si ani nechtěla nikam vystavit a schovala je do šuplíku. Všechny fotografie procházejí úpravou ve photoshopu, kterou dělám naprosto každému a výsledný efekt je přirozený. Na těhotenské focení doporučuji nejčastěji 30. týden, kdo přibírá rychleji 28.-30., kdo pomaleji 30.-32.

 

Jak se připravit na focení?

Vlásky doporučuji umýt večer, nebo ráno před focením, nehty vypadají nejlépe světlé, nebo klasická červená. Doporučuji vzít hladké prádlo pod šaty nebo podprsenku bez ramínek, pokud máte. Pro těhotné doporučuji vzít si aspoň malou svačinku, pro děti to samé a k tomu oblíbené hračky. Termín focení je vhodné naplánovat i podle kadeřníka, nedoporučuji výrazné odrosty.

 

Co se bude dít po focení?

Po focení Vám posílám náhledy nejpozději následující pracovní den, abyste si vybrali, které budete chtít vyretušovat. Vybírejte fotky, na kterých se líbíte sami sobě. Nehleďte na to, že se někde objeví nedokonalost pleti, nebo malý špíček, vše se dá jednoduše vyspravit retuší. Vyretušované fotografie posílám ve velikosti kolem 10 MB, pokud byste chtěli cokoliv upravit, nebo doretušovat další fotografie, není problém – Vaše snímky pro tyto účely archivuji. Výsledné fotografie jsou hotové za 2-5 týdnů od Vašeho výběru. Zároveň dostáváte fotografie i vytištěné ve velikosti 20×30 cm.

 

Ateliér 

Uvítám Vás ve svém ateliéru v Residenci Garden Towers, na adrese Olšanská 4h. Nachází se cca minutu chůze od tramvajové zastávky Olšanská. Parkovat se dá bez problému na hodinách před budovou, nebo přímo v budově, kde je pak platba parkovného přes sms. Přístup do budovy je na čip, proto mi zavolejte jakmile budete před budovou a já pro Vás ráda seběhnu, abyste nebloudili.

 

 

 

Classic

Délka celkem zhruba 3 hodiny

Profesionální líčení a úprava vlasů

4 outfity, délka focení: 1 hodina

Přibližně 200 náhledů určených k výběru

12 vyretušovaných a vytištěných fotografií dle Vašeho výběru

13.900 Kč

 

Luxury

Délka zhruba 3 a půl hodiny

Profesionální líčení a úprava vlasů

6 outfitů, délka focení: 1 hodina a půl

Přibližně 300 náhledů určených k výběru

18 vyretušovaných a vytištěných fotografií dle Vašeho výběru

15.900 Kč

 

Záloha na rezervaci termínu je 3.000 Kč, zbytek ceny balíčku je splatný v den focení.

Termín je možné zrušit nebo přesunout 5 pracovních dnů předem bez propadnutí zálohy.

Ceník je platný pro objednání od 1.9. 2023. Klientům, kteří si termín zarezervovali před tímto datem zůstávají předchozí balíčky.