Makeup

Vždy se snažím o precizní a symetrický makeup, který podtrhne Vaši krásu a schová drobné nedostatky.

Pracuji s makeupem značek Chanel, Yves Saint Laurent, Bobbi Brown, Anastasia Beverly Hills, MAC, Make Up For Ever a Giorgio Armani. Pleťovou kosmetikou Sisley, Bioderma, Dr. Hauschka a La Roche Posay. V ceně líčení je zahuštění řas trsy značky Ardell, které působí velmi přirozeně a na očích je vůbec necítíte. Při práci uplatňuji nejvyšší hygienické standardy, protože věřím, že jen zdravá pleť je krásná. Mám zkušenosti s citlivou, intolerantní i atopickou pletí. Používám výhradně luxusní kosmetiku, protože se mi osvědčila kvalitou a výdrží po celý den, noc a někdy i déle.

Účes

Ušetřete čas dojížděním za kadeřnicí a spojte makeup s úpravou vlasů. Na přání Vám vytvořím plážové vlny, elegantní drdol, nebo bohatý výčes. Pracuji s podložkami, které zajistí stabilitu účesu a potřebný objem. Pokud si přejete delší, nebo hustší účes, prodloužím Vaše vlasy clip-iny z pravých lidských vlasů, které Vám ráda zapůjčím oproti vratné záloze. Používám kvalitní produkty od firem GHD, Alterna, Kevin Murphy a LOréal Professionnel.

logos

 

 

Máte zájem o mé služby?

Nalíčím a učešu Vás v pohodlí Vašeho domova. Působím převážně v Praze okolí, doprava po Praze je vždy v ceně služby. Pokud máte zájem o mé služby, kontaktujte mě s datumem, časem a adresou, kde budou probíhat přípravy. Po rezervaci termínu mi prosím pošlete na email fotografie líčení a účesu, jaké byste si představovala. Pokud budeme dělat výčes, umyjte si vlasy den před plánovanou akcí. Doma si pak v den události přichystejte šaty a doplňky, abych viděla, s čím budu Vaši vizáž ladit. Oblékají-li se Vaše šaty “horem”, mějte je již na sobě.

Na základě Arianina portfolia jsem tušila, že mi to bude slušet. Nečekala jsem ale, že budu až tak krásná! Hned po focení jsem vyrazila na neplánovanou večeři s přítelem, protože mi bylo líto sedět s tak krásným makeupem a účesem doma.

Alena Hofmanová

I když jsem věděla, že se to nemá, oči jsem si neodlíčila a ještě druhý den s nimi dělala parádu v práci. Oční stíny a trsy řas se ani nehnuly.

Simona Winterová

Na Vánočním večírku, na který mě Ariana nalíčila a učesala jsem byla obletovanější než moje atraktivnější kolegyně. Moje předchozí zkušenosti s vizážistkami byly špatné, Arianu jsem oslovila na doporučení od kamarádky a jsem nadšená!

Petra Leitnerová