Jak se připravit na svatební zkoušku

Svatební zkouška je nezbytná pro hladký průběh příprav během Vašeho velkého dne. Společně během ní najdeme líčení a účes, ve kterém se budete cítit nejlépe.

1.

Zkouška probíhá v pohodlí Vašeho domova, vyhraďte si na ni minimálně 3 hodiny. Neodejdu, dokud od Vás neuslyším: “Takhle jsem si to představovala!”

2.

Ideální doba na zkoušku je dopoledne, abyste viděla, jak makeup vypadá na denním světle a jak společně s účesem vydrží až do večera. Oblečte si pro lepší představu halenku v barvě vašich svatebních šatů.

3.

Pokuste se najít obrázky líčení a účesů, které se Vám líbí a které byste chtěla vyzkoušet. Připravte si fotografie šatů, doplňků, šperků, květinové výzdoby, abychom s nimi Vaše líčení a účes dokonale sladily. Pokud budete mít závoj, nebo vlasové ozdoby, mějte je již u sebe.

4.

Účes je důležité vyzkoušet na vlasech ve stavu, v jakém budou v den svatby. Jestli předtím půjdete na barvu, naplánujeme zkoušku tak, abyste měla čerstvě nabarvené vlasy. Výčes nejlépe drží na vlasech umytých 24 hodin předem. Pokud máte velmi mastné vlasy, umyjte je večer před svatební zkouškou.

 
2-svatebni-makeup-uces

5.

Během svatebního dne bude potřeba Vás makeup osvěžit, připravte si Váš pudr, korektor a rtěnku, či lesk, abychom zkontrolovaly, zda-li jsou vyhovující.

6.

Pokud máte všímavého snoubence, který s oblibou komentuje Vaši barvu vlasů, nebo odstín rtěnky, zkonzultovala bych svatební makeup a účes i s ním. Přeci jen by bylo nemilé vyslechnout si ve svatební den, že se mu Váš makeup nelíbí.

7.

Po svatební zkoušce mi prosím dejte vědět, jak jste byla s makeupem a účesem spokojená a jak držely během dne. Pokud si i po zkoušce nebudete čímkoliv jistá, nebo objevíte líčení či účes, které byste v den Vaší svatby chtěla, ráda pro Vás zkoušku zopakuji za poloviční cenu.

8.

Bude-li Vás trápit jen drobnost, můžete se zastavit u mě na Karlovo náměstí a během bezplatné minizkoušky ji společně vyřešíme.

 

Podívejte se tedy, na kdy máte naplánovaného kadeřníka a podle toho vymyslíme datum zkoušky.