Kurz makeupu & účesů

Chcete se umět nalíčit jako profesionál, ale netušíte jak na to? Máte v kosmetickém stolku tunu líčidel, ale neumíte je používat? Nebo se nemalujete vůbec a ráda byste konečně začala? Právě pro Vás jsem připravila tento kurz, během kterého Vás naučím denní i večerní makeup a základní úpravy vlasů.

Kurz Vám “ušiji” na míru ať již jste zvyklá se denně líčit, nebo jste nikdy makeup nepoužívala. Zašlete mi na email fotografii s Vaším líčením a úpravou vlasů, případně seznam produktů a značek, které používáte a co byste se ráda naučila a já Vám navrhnu náplň kurzu přesně pro Vaše potřeby.

kurz-makeup-a-učes

Péče o pleť a makeup

Společně se probereme Vašimi líčidly a kosmetikou: Podívám se, jaké produkty a štětce jste zvyklá používat a zkonzultujeme, co je pro vás vhodné a co je potřeba ještě pořídit. Podívám se na kloub i produktům, které Vám prodali v parfumerii a doteď jste pro ně nenašla využití, nebo nevíte, jak je aplikovat.

Poradím Vám, jak si vybrat správný typ a odstín makeupu, pudru, korektoru atd. Jaké barvy očních stínů, tvářenky a rtěnky Vám sluší. Praktickou část pak věnuji nácviku rychlého denního a večerního líčení, technikám nanášení makeupu, konturování, očním linkám, nebo kouřovému líčení očí.

Profesionální kurz

Působím také jako profesionální lektorka, pomáhám budoucím nebo již zavedeným vizážistkám a vlasovým stylistkám v zdokonalování jejich schopností. Zaměřuji
se především na konturování, 3D makeup, tužkovou a gelovou techniku stínování očí.

Úpravy vlasů

Váš makeup nikdy nevynikne bez hezky upravených vlasů. Společně projdeme Vaše stylingové produkty a naučím Vás rozpoznat produkty vhodné přesně pro Vás. Ukážeme si, jak udělat jednoduché plážové vlny, jak zachránit mastné vlasy a jak natupírovat vlasy, aby objem vydržel celý den. Ze základních účesů si projdeme
hladký a ležérní výčes. Naučím Vás, jak používat vlasové podložky a clip-in vlasy.

Máte zájem o mé služby?

Kurz probíhá v pohodlí Vašeho domova, nebo u mě v ateliéru, trvá čtyři hodiny, vyhraďte si na něj klidné odpoledne, nebo víkend. Nejsem zaměstnancem kosmetické firmy, neprodávám žádné produkty, ale velmi ráda Vám poradím s nákupem makeupu a kosmetiky vhodné přesně pro Vás.

Kurz si můžete užít sama, společně se svými kamarádkami, sestrou, nebo maminkou. Je vhodný také jako dárek, na Vaše přání Vám ráda vystavím dárkový certifikát se jménem.

Classic

Kurz „jeden na jednoho“

3.500 Kč

Luxury

Kurz pro dvě až tři dámy

5.000 Kč