Focení, styling, makeup & účes

Krásné fotografie můžete mít i když nejste modelka, fotím všechny ženy bez ohledu na věk, nebo velikost šatů. Specializuji se na portréty, těhotenské a párové focení, ráda fotím i malé děti.

Uvítám Vás ve svém ateliéru v Residenci Garden Towers, na adrese Olšanská 4h. Nacházím se cca minutu chůze od tramvajové zastávky Olšanská. Parkovat se dá bez probému na hodinách před budovou, nebo přímo v budově, kde je pak platba parkovného přes sms.

K dipozici mám boudoirovou ložnici, květinovou stěnu, zámecké ambiente, jako dekorace sametové sedačky, křesílka, nebo květinovou houpačku.

Pro klienty mám plně vybavenou šatnu pro ženy velikostmi XS-L, tři štendry plné dlouhých šatů, koktejlek, saténových župánků, nebo krajkových bodýček, k tomu boty velikostí 36-42, šperky a doplňky. Pro těhotné krásky mám přes dvacatery šaty na různě velká bříška. Oblečení je vybráno v jemných pastelových a pudrových barvách tak, aby dokonale sedělo k interiéru.

 

 

Focení trvá kolem 3 hodin, sama zajišťuji vše od líčení, přes účes, styling a focení, takže se v ateliéru nikdo kromě mě a chlupatého bílého kocoura nepohybuje 🙂 Během focení Vám ráda připravím čaj, nebo kávu NESPRESSO s mandlovým nebo rýžovým mlékem, pro maminky mám i bezkofeinové kapsle.

Vždy začínáme výběrem vhodných šatů, abychom věděly, k čemu budeme ladit vizáž. Výběr z šatů mám neomezený, takže můžete mít na každé fotce jiné šaty. Pokračujeme líčením a úpravou vlasů, klidně si můžete přinést obrázek make-upu, jaký byste si na focení představovala.

Samotné focení trvá hodinu, hodinu a půl a probíhá v klidné, příjemné atmosféře. Vždy Vám ukáži jaká póza kde vypadá dobře, jak se uvolnit, takže se nemusíte obávat, že nebudete vědět jak se před fotoaparát postavit.

Protože neustále dokupuji různé dekorace a doplňky na focení, je ateliér lehce zastavěný lavicemi, křesílky a pufíky, ale já věřím, že útulné domácké prostředí je pro Vás příjemnější než rozlehlé studio 🙂

Focení s partnerem

Na focení si samozřejmě můžete vzít partnera 🙂 Aby muži v čistě ženském ateliéru netrpěli, většinou stačí, když přijdou na poslední půlhodinku focení a s vědomím, že to nebude dlouho trvat ochotně pózují jak na klasických partnerských fotografiích, tak na těhotenských s bříškem 🙂

Jak se připravit na focení?

Vlásky doporučuji umýt večer, nebo ráno před focením, nehty vypadají nejlépe světlé, nebo klasická červená. Doporučuji vzít hladké prádlo pod šaty nebo podprsenku bez ramínek, pokud máte. Pěkné prádlo, pokud byste chtěla fotit i více glamour fotky. Pro těhotné doporučuji vzít si aspoň malou svačinku.

 

Co se bude dít po focení?

Po focení Vám ještě téhož dne posílám náhledy fotografií před úschovnu, ze kterých si vybíráte, které budete chtít vyretušovat. Vybírejte fotky, na kterých se líbíte sami sobě – póza a výraz ve tváři. Nehleďte na to, že se někde objeví nedokonalost pleti, nebo malý špíček, vše se dá jednoduše vyspravit retuší.

Vyretušované fotografie posílám ve velikosti kolem 10 MB opět přes úschovnu, pokud byste chtěli cokoliv upravit, nebo doretušovat další fotografie, není problém – Vaše snímky pro tyto účely archivuji. Výsledné fotografie jsou hotové do týdne, maximálně do 14 dnů od Vašeho výběru.

Budu ráda, když mi po zaslání napíšete větičku, nebo dvě, jak se Vám fotografie líbí 🙂

 

Classic

Fotomakeup s trsy řas a účes

Délka 2,5 hodiny

80-100 náhledů

Neomezené zapůjčení šatů a doplňků

6 vyretušovaných fotografií

6.000 Kč

Luxury

Fotomakeup s trsy řas a účes

Přelíčení a přečesání

Délka 3 hodiny

100-120 náhledů

Neomezené zapůjčení šatů a doplňků

10 vyretušovaných fotografií

8.500 Kč