Nejste spokojená se svým vzhledem? Zima s chladným počasím a minimem slunečního záření je ideálním obdobím, kdy se můžete rozhoupat pro odstranění pigmentových skvrn, botox, nebo dokonce dlouho touženou plastiku.

 

Pigmentové skvrny

Zkušený dermatolog Vám pigmentové skvrny přes léto neodstraní – vyskákaly by totiž okamžitě zpátky a možná ještě v horší podobě. Když si však počkáte na zimu a budete si po zákroku svědomitě natírat obličej ochranným faktorem 30+, do jara můžete mít obličej bez poskvrnky.

 

Plastické operace

Na podzim se tradičně plní ordinace plastických chirurgů, protože chladnější počasí je přívětivější pro hojení jizev a hladký pooperační průběh bez zánětů.

S čerstvými jizvami také není vhodné chodit na sluníčko, takže jestli například chcete nová prsa a v létě plánujete slunit se nahoře bez – jiné období na zákrok než zima Vám nezbývá. V chladu také rychleji opadají otoky v obličeji, které Vás po ránu mohou trápit ještě několik měsíců od zákroku.

 

Botox a výplňové materiály

Chlad jak známo konzervuje a platí to i v případě Vašeho obličeje. Botox i výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové Vám mnohem déle vydrží, když si je necháte aplikovat až po létě. Pokud Vám v teplém počasí vydrží efekt botoxu 3 měsíce, v zimě to mohou být až 4 měsíce.

 

Nová barva vlasů

Plánujete radikální změnu barvy vlasů, nebo chcete šedou zimu oživit zářivou barvou svojí kšitce? Mám pro Vás dobrou zprávu: Neúprostné sluneční paprsky nebudou barvu Vašich vlasů “šísovat” (zrychlování přirozeného procesu oxidace) a intenzita barvy Vám déle vydrží.

 

Permanentní makeup

Ať už si chcete nechat upravit tvar obočí, nebo obrys rtu – počkejte na zimu. V chladu se stroupky po zákroku rychleji odhojí a nově vyloupnuté obočí nebo kontura rtů Vám následkem slunečního svitu nezmění barvu.