Ikonická houbička na makeup nechybí ve vybavení téměř žádného světového vizážisty, sbírá ocenění po celém světě a její růžová barva září v makeup tutorialech a fotografiích na sociálních sítích. Proč je kolem Beauty Blenderu takový povyk? A proč byste měla dát této kosmetické vychytávce šanci?

 

  1. Růžová houbička zastane práci za několik štětců: dá se jí nanášet krém, podkladová báze, makeup, korektor, tvářenka a dokonce i pudr. Pokud váháte nad investicí do vícero štětců, anebo chcete skladného pomocníka na cesty, Beauty Blender vám vytáhne trn z paty.

 

  1. S Beauty Blenderem je snazší docílit bezchybného makeupu bez viditelných tahů, než při klasickém nanášení štětcem. Obzvláště pokud máte pleť s akné, nebo barevnými nerovnostmi, Beauty Blenderem je jednodušší vrstvit makeup pro lepší krytí než štetcem.

 

  1. Krémové produkty nanášejte navlhčenou houbičkou: absorbuje tak do sebe minimum makeupu, příjemně klouže po obličeji, lépe se jí makeup roztírá a zanechá na pleti sametový finnish.

 

  1. Zalézá vám makeup do vrásek kolem očí? Zkuste trik světových vizážistů: Navlhčeným Beauty Blenderem (v tomhle případě ráda používám menší zelenou verzi) naneste korektor pod oči, rozetřete do ztracena a tou samou navlhčenou houbičkou oční okolí ihned zapudrujte.

 

  1. Beauty Blender oceníte i v případě, že máte velmi mastnou pleť. Suchou houbičkou si po nanesení makeupu ťupkejte po obličeji tak dlouho, dokud do sebe nenasaje veškerý přebytečný maz a olejové složky z krému a makeupu. Matný obličej pak zafixujte pudrem.

 

  1. Nanášíte si makeup prsty a odpoledne už není na vašem obličeji po makeupu ani památky? S Beauty Blenderem nanesete podklad stejně rychle jako prsty a zároveň ho lépe zapracujete do pleti. Makeup Vám tak vydrží bezchybný až do večera.